رزرو هتل

رزرو هتل

رزرو هتل

رزرو هتل به صورت آنلاین یکی از بهترین خدماتی است که به تازگی برای مسافران ارائه میشود و سفر را آسان کرده است. سیستم رزرو هتل ایریکال یکی از جدیدترین سیستم های کشور است که از به روز ترین فناوری ها بهره برده است؛ که بهترین هتل های ایران و جهان را به مسافران ارائه میدهد. در گذشته، در نبود سیستم رزرو آنلاین، مسافران میبایست پس از رسیدن به مقصد اقدام به پیدا کردن هتل میکردند؛ که این کار بسیار زمانبر بوده و باعث اتلاف وقت میشد. اکنون این سیستم های آنلاین کار را برای مسافران راحت کرده و در هر زمان از شبانه روز میتوانند اقدام به رزرو هتل نمایند. یکی دیگر از ویژگی های این سیستم، مشاهده ویژگی ها، خدمات، موقعیت و تصاویر هتل ها میباشد؛ که هر شخص میتواند بعد از بررسی آنها به انتخاب هتل مورد نظر خود بپردازد و واچر هتل را دریافت نماید. 

با سیستم آنلاین ایریکال میتوانید خریدی مطئمن و امن را تجربه نمائید. سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک و همچنین دارای مجوز از طرف سازمان میراث فرهنگ کشور میباشد. تمامی این حقوق متعلق به آژانس همسفران البرز میباشد. 

رزرو هتل خارجی

یکی از دغدغه های اصلی مسافرانی که قصد سفر به خارج از ایران را دارند؛ انتخاب، رزرو و پرداخت هتل میباشد. به خصوص اگر بار اولی باشد که مسافر قصد سفر به یک کشور را دارد و هیچ شناختی نسبت به آن کشور نداشته باشد. با سیستم ایریکال میتوانید هتل های مورد نظر در مقصد خود را به همراه ویژگی ها، خدمات، قیمت، موقعیت و تصاویر مشاهده نمائید و پس از مقایسه اقدام به ثبت و رزرو نمائید. یکی دیگر از مشکلات، پرداخت برای هتل های خارجی میباشد؛ که با سیستم ایریکال میتوانید پرداخت خود را به صورت ریالی انجام دهید. پس از پرداخت، واچر هتل را دریافت می نمائید و میتوانید سفر خود را در تاریخ مشخص شده آغاز نمائید. 

لیست شهرهایی که در سیستم ما میتوانید اقدام به رزرو هتل هایش نمائید به شرح زیر است:

رزرو هتل پاریس

رزرو هتل بارسلون

رزرو هتل شانگهای

رزرو هتل آنتالیا

رزرو هتل لندن

رزرو هتل رم

رزرو هتل پکن

رزرو هتل آنکارا

رزرو هتل هامبورگ

رزرو هتل فلورانس

رزرو هتل کوالالامپور

رزرو هتل وان

رزرو هتل آمستردام

رزرو هتل ونیز

رزرو هتل بمبئی

رزرو هتل مسکو

رزرو هتل تایلند

رزرو هتل میلان

رزرو هتل دهلی

رزرو هتل سنت پترزبورگ

رزرو هتل دبی

رزرو هتل زوریخ 

رزرو هتل گوا

رزرو هتل ونکوور

رزرو هتل مادرید

رزرو هتل وین

رزرو هتل استانبول 

رزرو هتل اروپا

 

رزرو هتل داخلی

ما مسافران داخلی کشور را فراموش نکرده ایم و برای آنها نیز سیستم ایریکال را آماده کرده ایم؛ تا بتوانند سفری راحت و آسوده داشته باشند. در این سیستم میتوانید بهترین هتل های شهرهای توریستی ایران را رزرو نمائید و خدمات، ویژگی ها، قیمت، موقعیت و تصاویر تمام هتل ها را مشاهده و مقایسه کنید تا بتوانید مطابق سلیقه خود بهترین را انتخاب نمائید. 

لیست شهرهایی که در سیستم ما میتوانید اقدام به رزرو هتل هایش نمائید به شرح زیر است:

رزرو هتل مشهد

رزرو هتل کیش

رزرو هتل قشم

رزرو هتل شیراز 

رزرو هتل اصفهان

رزرو هتل گلستان

رزرو هتل مازندران

رزرو هتل گیلان

رزرو هتل تبریز

رزرو هتل ارومیه

رزرو هتل یزد

رزرو هتل کرمان